14.09.2020

Hayfa Hukuk Telif Hakları Bildirimi ve Sorumluluk Sözleşmesi

Hayfa Hukuk (hayfahukuk.com) portalının isim hakları, web sitesi tasarımı, alan adı, bilgisayar yazılımları ve bilgisayar programları yazılımlarında mevcut sözlü ve görsel canlandırmalar dahil olmak üzere, tüm konu anlatım ve bütünlüğü, haber ve bilgilendirme teknikleri, karakterler, web sitesinde yayınlanan tüm içerik, konu resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, veritabanları, katalogları, listeleri ve diğer tüm materyalleri, know-how, tasarım, işletme ve kaynak kodları, dokümantasyonlar, kütüphaneler, algoritmalar ile sınırlı olmamak üzere, fikri mülkiyet hakkına konu tüm materyal ve çalışmaların/eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan telif hakları SAKLIDIR.

Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece portal/site dahilindeki hiçbir materyal HİÇBİR SURETTE ÇOĞALTILAMAZ, KOPYALANAMAZ, DAĞITILAMAZ, YAYINLANAMAZ, İŞLENEMEZ, DEĞİŞTİRİLEMEZ, TİCARİ VEYA MESLEKİ AMAÇLARLA VEYA DİĞER KÂR AMAÇLI SEBEPLERLE KULLANILAMAZ, UYARLANAMAZ VEYA YAZILIM VE DOKÜMANTASYONDAN YOLA ÇIKARAK ESİNLENİLMİŞ ESERLER YARATILAMAZ, ÜZERLERİNDE TERSİNE MÜHENDİSLİK VE BENZERİ FAALİYETLERDE BULUNULAMAZ.

Alıntı yapılan tüm bilgi ve haberlerin kaynakları portalda gösterilmiş olup, bunlarla ilgili sorumluluk ilgili kaynağa aittir. Portal/Site içinde yer verilen başka kişi/kurum/sitelere ait içeriklerin her türlü hakları sayfada ismi zikredilen eser sahiplerine ve/veya link verilen portala/siteye aittir. Eser sahibinin isminin zikredilmediği ve/veya başka siteye link verilmediği durumlarda, haklar hayfahukuk.com Yöneticisi’ne aittir. Bu portaldan/siteden faydalanan konuklar/üyeler/kullanıclar portalın/sitenin telif hakkı konusunda YUKARIDA YER VERİLEN YASAKLI İŞLEMLERİ, eser sahiplerinin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Portal/Site içinde yer alan HER TÜRLÜ MATERYAL eser sahiplerinin, eser sahibinin ismi yoksa, hayfahukuk.com Portal/Site Yöneticisi’nin önceden verilmiş açık muvaffakati olmaksızın başka internet siteleri içine ya da mecralara kopyalanamaz. 

Copyright © 2019- Hayfa Hukuk. Tüm hakları saklıdır.

BİZİ TAKİP EDİN

Twitter

Facebook